Nepodceňujte poistenie svojej domácnosti!

Vlastníte dom, byt, chatu či garáž? V tom prípade nenechajte nič na náhodu a zabezpečte si majetok v prípade, že nastanú nepriaznivé udalosti, ktoré môžu spôsobiť veľké škody na vašom majetku. Prečítajte si, ako znížiť riziká a prípadné výdavky.

Čo patrí do poistných udalostí?

Bohužiaľ v živote môžu nastať neočakávané situácie, ktoré poškodí váš majetok a vzniknú vysoké výdavky na odstránenie škôd. Náklady pri týchto neočakávaných udalostiach nebývajú malé, dohodnutím vhodného poistenie domácnosti si tak môžete ušetriť veľa starostí. Najčastejšie škody na majetku bývajú spôsobené vlámaním, krádežou či živelnou pohromou, ako je požiar, víchrica, výbuch, blesk, zemetrasenie, náraz auta alebo pád stromu. Slavia poisťovňa ponúka asistenčnú službu, ktorá vám pomôže vyriešiť danú krízovú situáciu. K tomuto poistenie možno navyše pripoistiť aj ďalšie doplnkové poistenie, ktorým môže byť poistenia škôd spôsobených snehom a vodou alebo vandalizmu.

Komplexné poistenie domácnosti

Od Slavia poisťovne si môžete dojednať spoľahlivé poistenie rodinného domu, bytu, ale aj poistenie majetku vnútri. Poistiť si môžete zároveň svoju chatu, chalupu alebo vedľajšie stavby, ako je bazén či garáž. Pred následky nepriaznivých situácií tak môžete ochrániť kompletne celý svoj domov.

Poistenie domácnosti si môžete vybrať podľa rozsahu buď základné, štandardné alebo nadštandardné. Základné poistenie sa vzťahuje na požiar a jeho sprievodné javy, výbuch, víchrica, krupobitie, zosuvy pôdy, zemetrasenia či pád stromov a iných predmetov. Štandardné a nadštandardné poistenie obsahuje navyše rad ďalších možností, ako je náraz vozidla, zničenie kotlov, únik vody, rozbitie skla a ďalšie.

U Slavia poisťovne si môžete dojednať aj ďalšie pripoistenia, ako je povodeň alebo zničeniu fasády. Výhodou je tiež voľba poistenie podľa potrieb konkrétneho klienta a možnosť využitia online kalkulačky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *