Curve karta ušetrí peniaze pri nákupe doma aj v zahraničí

Ušetrí veľa času, ale aj peňazí. Nahradí všetky platobné karty, ktoré si sami nosíte v peňaženke. Sprehľadní transakcie, všetko bude oveľa jednoduchšie. Registrácia cez internet, len za pár minút, všetky dôležité dokumenty dorazí do poštových schránok, samozrejme bez dodatočných poplatkov. Britská novinka, čo na trhu skutočne chýbala – alebo ste nikdy nepremýšľali o tom, že funkcia týchto piatich kariet by mohla zastať napríklad len jedinú?


Bezplatný výber z českého i zahraničného bankomatu


Jedna z veľkých výhod, akú má krivka, je priamo naporúdzi. Prídete k niektorému z tuzemských bankomatov a vyberáte si peniaze. Bez poplatkov a dlhého čakania, samozrejme. Vybrať môžete aj mimo SR, okrem iného aj v cudzej mene, ale tu je limit 200 libier za kalendárny mesiac (u bezplatnej verzie karty). Platby aj výbery je možné roztriediť podľa kategórií a mať o nich maximálny možný prehľad. A samozrejme nie je všetko, ďalšie výhody budú ešte časom pribúdať.

 

Zarezervujte si ubytování v hotelu během chvilky

Jak nám sdělíte kartu křivky, je možné zaplatit hotelový apartmán a rovnou zaplatit zálohu nebo si třeba pronajmout vůz. Karta se aktivuje a ovládá přes jednoduchou aplikaci, kterou si stáhnete do mobilního telefonu. Pozor, při registraci zadáte speciální kód 4THNP, získejte až pět liber jako bonus. Žádné poplatky, žádné dlouhé čekání, a to jak v internetových, tak i obchodech doma nebo v zahraničí.


Vratná částka ve výši 1% se nabízí v mnoha obchodních řetězcích


Křivka karta recenze na Získej-bonus.cz dává všem stručný návod, kde mohou získat velmi výhodné vrácení peněz. Kromě toho je třeba třeba Pizza Express nebo Just Eat, ale také Planet Organic a Tesco. Držitele Curve karty mohou také oslovit Saturn Electro, H & M a Virgin Train. Samozřejmostí je také možnost ušetřit 1% z platby i na oblíbeném hudebním portálu Spotify.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *